Martin випустила рекламний ролик

Відзначимо, що оптовий трейдер «Мартін Трейд», 22 червня 2019 року здійснив першу поставку дизпалива з Литви. Як повідомили в компанії, литовський ресурс користується попитом в Західних регіонах України. На даний момент компанія представила до реалізації великооптові партії дизпалива по базису FCA ст. Сарни, автонормами - з нафтобази в м Рівне. В Martin відзначають, що диверсифікований кошик постачальників - Мозирський НПЗ (Білорусь), «Нафтан» (Білорусь), ресурс з українських ЛВДС «ПрикарпатЗахідТранс», тепер і Мажейкяйського НПЗ (Литва), дозволяє трейдеру безперебійно забезпечувати клієнтів паливом. Компанія Martin займається оптовою реалізацією нафтопродуктів з початку 2014 року. Група компаній «Мартін» займається великооптовою і дрібнооптовою реалізацією нафтопродуктів з нафтобаз в Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській та Чернівецькій областях. Компанія оперує парком власних та орендованих бензовозів, який налічує понад 10 одиниць. Нагадаємо, в березні 2018 г. «Мартін Трейд» отримала ліцензію на поставку і торгівлю природним газом в Україні.

Джерело Нефтерынок

Розпочали імпорт дизпалива з Литви. Це ресурс, який дуже люблять клієнти Західної України, тому раді запропонувати його вагоно-цистерними нормами по базису FCA ст. Сарни, автонормами - з нафтобази у м.Рівне. Диверсифікація поставок дозволяє безперебійно забезпечувати клієнтів пальним по оптимальним цінам. На сьогодні ми вже пропонуємо до реалізації дизпаливо виробництва Мозирського НПЗ (Білорусь), Новополоцького НПЗ «Нафтан» (Білорусь), трубопровідний ресурс, а відтепер і Мажейкяйського НПЗ (Литва)

Вітаємо з Новим роком!

Ще один рік позаду і ми раді, що ви провели його з нами.

Бажаємо вам міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, досягнення поставлених цілей!

Martin розпочав імпорт трубопровідного дизпалива.

Martin надає клієнтам можливість відслідковувати місцезнаходження вантажу

Martin отримали ліцензію на перевезення небезпечних вантажів.

Наприкінці березня компанія Martin взяла участь у благодійному аукціоні «Будинок мрії», придбавши два з 15-и лотів аукціону.

«Мартін Трейд» дебютує з продажем бензину А-92 на УЕБ

«Мартін Трейд» отримає ліцензію на торгівлю природним газом

Вітаємо зі святом весни!

Шановні партнери!